Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Błaszczu_WIŚLAK
Socios Wisła Kraków
 
Od: 06.2011
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21732
Stary 28.07.2012, 22:54
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Liga robi sie po prostu groteskowa.
Polonia zostaje w Ekstraklasie bo jej prezes nie mógł przenieść klubu do Katowic.
Były prezes sprzeda za ponad 100 tys Euro Gruzina do WKSu i zastrzeże sobie 50% od następnego transferu. Szkoda że nie zobaczył jakie to kwoty " z klubu " w ostatnich latach generował
Śląsk. Ten oto Śląsk, Mistrz Polski wzmacnia sie na potęge zawodnikami typu Patejuk.
Następnie Legia, klub którego właścicielem jest koncern medialny, który nie jest w stanie przeprowadzić relacji z meczu swojej drużyny w europejskich pucharach. Ten niby najbardziej medialny klub w Polsce i o najwiekszym budżecie nie stać na wydanie ponad 100 tyś Euro na zakup zawodnika. Stać natomiast na mnożenie stanowisk .... wie po co.
Kolejny hegemon - Lech Poznań. Klub, z którego odeszło kilku kluczowych zawodników wzmacnia sie 2 zawodnikami, licząc że załata resztę tymi, którzy wracają z wypożyczeń. Do tego wzmocnienie zagranicznym zawodnikiem opiera sie oczywiście na wypożyczeniu. Klub zarobił, pieniędzy nie ma.

Nie będę pisać o Wiśle bo jak jest każdy wie.

Czekamy teraz aż ktoś znowu powie o podnoszącym się poziomie ligi. W tym roku jesteśmy biedakami i patrząc kto odszedł a kto przyszedł to wychodzimy na totalny minus - tak ogólnie.
Niezły ten kop i boom na piłkę po Euro
jak raz w kwietniu byliście najlepsi to nie znaczy że w przeciągu całego roku tak było
http://legia.com/news,29870-legia_na..._kwietniu.html

Bo z tego wynika ze 9 miesięcy pierwsza Wisła, a tylko 1 miesiąc legia.
tak na luziku
Odpowiedz cytując