StelmiOriginal napisał(a):

Chłopie, jak masz iść na jakiekolwiek studia w Krakowie żeby tylko mieć papier to serio: odpuść sobie. Więcej zarobisz bez studiowania od tych, którzy pójdą na bezsensowne studia....
... chyba że chodzi o legitymację
|
Od dawna planowalem pojsc na zaoczne, ale sprawy sie pokomplikowaly bo pilnie potrzebuje kilka tys, takze zaoczne odpadaja bo tyle hajsu nie wyczaruje i jestem w ciemnej dupie w tym momencie. Takze jesli nie znasz sytuacji to sobie na przyszlosc odpusc.