|
Właśnie o tym zapomniałem wspomnieć. Jeżeli Sikorski był sprowadzony jako rezerwowy (zapchaj dziure) to niech sprawdza się w tej roli, a nie zajmuje miejsce. Genkov powinien probować grać z Rommellem albo Kamińskim. Po co dwóch graczy o podobnych stylach gry (Genkov i Sikorski).
|