Temat
:
Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp.
Wyświetl pojedynczy post
jacekbum
Senior Member
Od: 06.2012
Offline
#
5127
28.07.2012, 18:18
Będzie chleb z tej mąki po dzisiejszym meczu można mieć powody do optymizmu remis z czołowym niemieckim klubem a jeszcze mogliśmy 2-1 wygrać w końcówce.Żeby tylko kontuzje omijały naszych kopaczy a będzie ciekawa runda w ekstraklasie.
jacekbum
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jacekbum
Znajdź inne posty napisane przez jacekbum