Wyświetl pojedynczy post
jacekbum
Senior Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5127
Stary 28.07.2012, 18:18
Będzie chleb z tej mąki po dzisiejszym meczu można mieć powody do optymizmu remis z czołowym niemieckim klubem a jeszcze mogliśmy 2-1 wygrać w końcówce.Żeby tylko kontuzje omijały naszych kopaczy a będzie ciekawa runda w ekstraklasie.
Odpowiedz cytując