StelmiOriginal napisał(a):

Witam, mam sprawę. Pracuje ktoś w kinie Multikino/Cinema City czy jakimkolwiek innym w Krakowie? Chciałem się zapytać czy jest możliwość zdobycia jakiegoś plakatu z najnowszych filmów. Rodzina mnie męczy o to
|
Podejdź do kina i spokojnie Ci dadzą za darmo.