Wyświetl pojedynczy post
Mistel
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25977
Stary 28.07.2012, 17:13
StelmiOriginal napisał(a):Wyświetl post
Witam, mam sprawę. Pracuje ktoś w kinie Multikino/Cinema City czy jakimkolwiek innym w Krakowie? Chciałem się zapytać czy jest możliwość zdobycia jakiegoś plakatu z najnowszych filmów. Rodzina mnie męczy o to
Podejdź do kina i spokojnie Ci dadzą za darmo.
Odpowiedz cytując