Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58636
Stary 28.07.2012, 09:48
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
zeby była jaśność , nie neguję faktu znacznego wzrostu wydatków na zespół.
Wskazuje po prostu , że również przychodzy wzrosły i to wg moich szacunkow przynajmniej o 20 mln zł
wiec po prostu nie chce mi sie wierzyc w tą bliskość katastrofy/przepaści finansowej
Koszty systematycznie rosły, a przychód, choć spory, jest jednorazowym zastrzykiem gotówki. Wiadomo, że w kolejnym roku nie ma co liczyć na takie pieniądze, więc nie dopisuj tej kwoty do jednego roku, tylko bierz pod uwagę, że będzie ona musiała wystarczyć na kilka lat.
W poprzednich sezonach takie zastrzyki pieniędzy uzyskiwaliśmy sprzedając piłkarzy. W tej chwili taka opcja nie wchodzi w grę, bo choć mamy piłkarzy wystawionych na sprzedaż, to nikt nie chce ich kupić.
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Pamietam artykuł ze Paljic mial 250 tys E
Z tego co udało mi się wyszukać wynika, że google nie pamięta takiego artykułu.
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
najwyższy w klubie kontrakt Łobodzińskiego
Łobo, tak jak Garguła, dostał kontrakt motywacyjny. Szczerze wątpię, by w tamtym sezonie, gdy grał w sumie jakieś100 minut w pierwszym zespole, to on zarabiał najwięcej.
Odpowiedz cytując