nadchodzi moment, kiedy wysłużona Xsara 1.4 rocznik 99 musi przejść na emeryturę, a zastąpić ma ją "lepszy model"
Pytanie więc do amatorów i maniaków motoryzacji: co kupić do max 15 tyś zł? Jaka marka, jaki model ,jaki rocznik, jaki silnik...
Osobiście sam myślałem nad: Hondą Civic, Seatem Leonem, Citroenem c4, Golfem... jednak nie mam faworyta w tych poszukiwaniach, a i nie chciałbym kupować auta, które po prostu jest kiepskie z założenia.
Liczę na wasze liczne sugestie i obszerne recenzje
ew. jeśli macie jakieś dobre strony/fora o tematyce mnie interesującej, to rzućcie linkami. Dzięki!