Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1338
Stary 27.07.2012, 23:54
nadchodzi moment, kiedy wysłużona Xsara 1.4 rocznik 99 musi przejść na emeryturę, a zastąpić ma ją "lepszy model"

Pytanie więc do amatorów i maniaków motoryzacji: co kupić do max 15 tyś zł? Jaka marka, jaki model ,jaki rocznik, jaki silnik...

Osobiście sam myślałem nad: Hondą Civic, Seatem Leonem, Citroenem c4, Golfem... jednak nie mam faworyta w tych poszukiwaniach, a i nie chciałbym kupować auta, które po prostu jest kiepskie z założenia.

Liczę na wasze liczne sugestie i obszerne recenzje

ew. jeśli macie jakieś dobre strony/fora o tematyce mnie interesującej, to rzućcie linkami. Dzięki!
Ostatnio edytowane przez Elendil : 28.07.2012 o godz. 00:13.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując