Mozna prosic moderatorow o bana dla miska? Nawet mnie denerwuje jego ton wszystkich wypowiedzi.
Gwiazdzisty bez przesady z tym waszym miejscem czy walka nasza o puchary, bo pare kolejek przed koncem bylismy w czarnej dupie, wy nas pokonaliscie w PP, wiec wy tez walczyliscie o pochary

Nie siejmy propogandy w druga strone bo to nie ma sensu,
Bobek za kim ty jestes?