Wyświetl pojedynczy post
studio
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#297
Stary 27.07.2012, 21:06
Mozna prosic moderatorow o bana dla miska? Nawet mnie denerwuje jego ton wszystkich wypowiedzi.

Gwiazdzisty bez przesady z tym waszym miejscem czy walka nasza o puchary, bo pare kolejek przed koncem bylismy w czarnej dupie, wy nas pokonaliscie w PP, wiec wy tez walczyliscie o pochary Nie siejmy propogandy w druga strone bo to nie ma sensu,

Bobek za kim ty jestes?
Odpowiedz cytując