Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58627
Stary 27.07.2012, 20:57
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
To jest dopiero zly przyklad. Klub bez szkolenia szukal mlodych graczy w klubach... bez szkolenia. Bomba, to sie musialo udac!
Czyli teraz też się nie uda.

Cytat:
Moze dlatego ze oni, przez zbieraniem jablek, najpierw posadzili jablonie? Tak logiczne ze az smieszne...
Zawsze byłem za sadzeniem jabłoni... Czyli za zbudowaniem solidnych fundamentów klubu. W tym układzie personalnym w dającej się przewidzieć przyszłości raczej się nie doczekam.

Cytat:
Ambitnie to i ja bym mogl grac. I zgodzilbym sie na mniejsza kase!
Trzeba było się zgłosić. Mielibyśmy informacje z pierwszej ręki na forum.
Odpowiedz cytując