Bobek90 napisał(a):

To jest dopiero zly przyklad. Klub bez szkolenia szukal mlodych graczy w klubach... bez szkolenia. Bomba, to sie musialo udac!
|
Czyli teraz też się nie uda.
Cytat:
|
Moze dlatego ze oni, przez zbieraniem jablek, najpierw posadzili jablonie? Tak logiczne ze az smieszne...
|
Zawsze byłem za sadzeniem jabłoni... Czyli za zbudowaniem solidnych fundamentów klubu. W tym układzie personalnym w dającej się przewidzieć przyszłości raczej się nie doczekam.
Cytat:
|
Ambitnie to i ja bym mogl grac. I zgodzilbym sie na mniejsza kase!
|
Trzeba było się zgłosić. Mielibyśmy informacje z pierwszej ręki na forum.
