Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58626
Stary 27.07.2012, 20:43
Elefant

Cytat:
Paljić wirtuozem piłki nie był i grał nie na swojej pozycji. Ale wypalony nie był i w każdym meczu grał bardzo ambitnie.
Ambitnie to i ja bym mogl grac. I zgodzilbym sie na mniejsza kase!


Cytat:
A mit o młodych ambitnych Polakach z pensją 5000 zł jako fundamencie Wisły jest piękny ale pryśnie szybciutko pomimo starannego pielęgnowania.
Mieliśmy sporo tych młodych i starych Polaków w ostatnich dziesięciu latach. Tylko ambicji i profesjonalizmu u nich nie było. I bardzo często umiejętności. O umieraniu za Wisłę nie wspominam. Oczywiście mówię o postawie na boisku.
To jest dopiero zly przyklad. Klub bez szkolenia szukal mlodych graczy w klubach... bez szkolenia. Bomba, to sie musialo udac!

Tak swoja droga to w Legii "mit" mlodych polakow jakos moze istniec. Rybus, Borysiuk, Wolski, Zyro, Lukasik, Kosecki...
Moze dlatego ze oni, przez zbieraniem jablek, najpierw posadzili jablonie? Tak logiczne ze az smieszne...
Odpowiedz cytując