Wyświetl pojedynczy post
najm
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58624
Stary 27.07.2012, 20:03
Wszystko zależy od tego ile kasy zakładali, że zarobią po sezonie, a ile w rzeczywistości zarobili.
Skoro opóźnili sie z wyplatami to chyba nie wyszli na plus. A przepasc finansowa to wymyslily media, Genkov kiedys mowil, ze tak zle nie ma.
Odpowiedz cytując