Wyświetl pojedynczy post
lorddavy
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58620
Stary 27.07.2012, 18:24
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Zwracam tylko uwagę że 7/11 drużyny to skład z poprzedniego roku. Więc sportowo przepaści nie ma. A bida w całej ekstraklasie...
Tak naprawdę jedynym zawodnikiem, którego odejście można uznać za osłabienie był Junior Diaz. No doliczmy jeszcze Patryka Małeckiego w formie sprzed roku. Reszta gwiazdorów, którzy od nas odeszli to wzmocnienie. Te piłkarskie i wolicjonalne miernoty - Paljicie, Lameye i inne Nunezy. Nawet jak nikt więcej nie dojdzie to i tak wychodzimy na wielki plus w tym oknie transferowym.
Odpowiedz cytując