Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58618
Stary 27.07.2012, 17:46
Watts napisał(a):Wyświetl post
Trzeba być nie lada pelikanem, żeby otwarcie sugerować, że utrata 1/5 budżetu .....
Niestety jałowość naszych dyskusji wynika z tego że dane które podałeś nie są pewne. Np informacje podawane przez Bednarza są sprzeczne. Nie wiadomo ile możemy wydać na transfery a to jest kluczowy element przy ocenianiu efektów transferowych.

Co do narzekania na te finanse. Oczywiście każdy ma prawo napisać Cupiał daje za mało i jest dziadostwo. Wisła to nie tylko drużyna, trener działacze i symbole. To także kibice bez nich nie byłoby tzw medialności Wisły a co za tym idzie pieniędzy z reklam. Kibic może więc wymagać a na pewno ponarzekać.
Ja akurat jestem optymistą i wierzę że ten dołek jest chwilowy i w pewnym sensie uzdrawiający podstawy finansowania klubu. Po nim powinno być coraz lepiej.
Oczywiście też widzę bidę i się z niej nie cieszę.
Po prostu przyjąłem to do wiadomości.
Zwracam tylko uwagę że 7/11 drużyny to skład z poprzedniego roku. Więc sportowo przepaści nie ma. A bida w całej ekstraklasie...
Ostatnio edytowane przez Grantar : 27.07.2012 o godz. 20:34.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując