Misiak napisał(a):

|
Na wczorajszym meczu Lech-Chazar a przypominam była to tylko 2 runda kwalifikacyjna LE było ponad 25 tysięcy kibiców ,to informacja dla tych którzy twerdzili,że kibice Lecha w dużych ilościach zapełniają stadion tylko na mecze z wielkimi drużynami.
|
A ile z tego bylo parchow z Wronek?