Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#291
Stary 27.07.2012, 17:38
Misiak napisał(a):Wyświetl post
Na wczorajszym meczu Lech-Chazar a przypominam była to tylko 2 runda kwalifikacyjna LE było ponad 25 tysięcy kibiców ,to informacja dla tych którzy twerdzili,że kibice Lecha w dużych ilościach zapełniają stadion tylko na mecze z wielkimi drużynami.
A ile z tego bylo parchow z Wronek?
Odpowiedz cytując