Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58615
Stary 27.07.2012, 16:19
Cytat:
Nie mamy masy, ale klub i właściciel mają takie warunki, żeby zapewnić klubowi stabilny rozwój na wielu polach.
A co Tobie do kasy właściciela?

Co do samej jego kampanii medialnej. Zwariowałeś? Czy uważasz, że on serio potrzebuje Wisły do życia? Realia są takie, że Wisła jest tu, gdzie jest tylko i wyłącznie dzięki jego kasie. Taką ma wizję, opinię o budowie akademii ma wyrobioną i popartą choćby ściągnięciem przez nas Burasa, a wcześniej utratą Kokoszki, tego napastnika, o którym już nikt nie pamięta i pewnie kilku innych, o których ja nie pamiętam. Wszelkie wyliczenia możesz sobie schować do kieszeni, bo to zwyczajnie nie Twoja kasa, a prywatny biznes.

Faktem poza dyskusją jest to, że gdyby nie Cupiał, to by nie było takich "kibiców" jak większość aktywnych na tym forum, którzy nie wiedzą, że ich drużyna jest właśnie losowana do PP, ale za to wiedzą ile może zarabiać jakiś piłkarz w Bóg wie jakim klubie. Tzn. że nie byłoby kibiców SUKCESU, bo by SUKCESU nie było. Dlatego za teksty typu "Kablarz wszechmogący" ze zwykłej przyzwoitości, powinien być ban.

Analogia Żurawski- SV bardzo prosta. Obaj pracowali w dobrych klubach. Skoro piłkarz prezentował się fatalnie, to czy SV musi prezentować się równie dobrze, jak wcześniej?

Rozumiem frustrację, bo też bym chciał wielkich nazwisk, ale skoro raz na ileś tam lat Wisła nie wyrzyga iluśtamset tysięcy € w trakcie okienka, to uważam, że świat się nie zawali.

Tyle w kwestii użytkownika Watts.

Borys,

Pazdan przez większość swojej kariery grał jako środkowy obrońca. Na jakiej pozycji gra Głowacki?

Co do "Dwagaszwilego" (sprawdź pisownię jego nazwiska) i jego zestawienia z Quioto- poczekam na to, co pokaże nasz Lis Pustyni. Jeszcze nie oceniam, do czego już jakiś czas temu namawiałem wszystkich. Liczę (znowu, podobnie jak Iwan), że będzie z niego solidny piłkarz.

Cytat:
Jaga ma mloda druzyne zlozona w wiekszosci z Polaków, nie wydaje wielkich pieniedzy a mimo to moga pochwalic sie mocnym jak na lige kregoslupem kregoslupem. U nas za rok znowu trzeba bedzie przemyslec co z pozycjami Sobola, Pareiki, Miskiewicza, Quioto, Jaliensa, Ilieva, Sikorskiego - konczace sie kontrakty, wypozyczenie. Czy tak sie buduje klub na lata jak to twierdzil Pan Bednarz?
Jaga ma w ataku Franka, który niedługo będzie miał z 50 lat i "cudzego" Gruzina, który za pół roku może nie być ich (jak JW uzna, że sprzedaje komuś tam). To jest ta stabilność? No, ale wracając do Wisły.

Jaki masz pomysł, na wybrnięcie z tej sytuacji?

Podpisywać uzdolnionych reprezentantów swoich krajów na długoletnie umowy? Fajnie. Tylko za co? I czy to nie jest za duże ryzyko? Mieliśmy już Kowalczyków i Olków Kwieków. Nie dali rady.

Cytat:
Odwracajac Twoje pytanie spytam, co daje Ci przekonanie, że Quioto, Miskiewicz, Buras, Sikorski cokolwiek wniosą?
Nic. Nie mówię, że dadzą radę. Mówię, żeby wstrzymać się z ich oceną do momentu, kiedy dostaną szansę zamiast spędzać czas na użalaniu się.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując