Watts napisał(a):

Ja mam takie drobne pytanie, sondaż - kto jeszcze tutaj wierzy w "holenderską przepaść finansową"? Bo jak zbierze się pokaźna grupa takich delikwentów, to może załatwię groupona na rabat w Kobierzynie.
Chłop, który już był prezesem i chłop, który pracował w klubie którego Wisła prawdopodobnie nie doścignie organizacyjnie i sportowo przez 100 lat. Narobili przepaści. Oj, nasyrmatyr. Przy rekinach biznesu takich jak Kapka albo Bednarz, gdyby ich zostawił, to musielibyśmy prosić Unię o bailout.
|
Łoooo, jest głos rozsądku.
Nie będę pytał skąd masz dojścia na kupony grupowe do Kobierzyna, ale domyślam się po tym poście.
Czyli tak naprawdę Wisła ma masę pieniędzy, piłkarze nie byli przepłacani, a brak zakupów za dużą kasę, to wina...?
Czekaj, nie mów!
BEDNARZA?
Zgadłem?
Czy... CUPIAŁA?
Bo jak Cupiała, to może wiesz, że Wisła pod wodzą TF nie jest od 2 lat, ale trochę więcej.
Argument za SV: pracował w PSV. Trochę mało. Żurawski przed powrotem do Wisły grał w Celticu.