pan Dudi napisał(a):

Macie w poście huntera zbicie tego argumentu. Lewandowski w Amice miał zapewnienie, że szybko wskoczy do pierwszego składu. W Wiśle mu Skorża takiej gwarancji dać nie mógł, bo byli Brożek, Niedzielan, Boguski (Dawidowskiego przemilczę).
Co do "twardych faktów" Borysa- uważasz, że Wisła sama finansuje swoją działalność? Tzn. wydaje tyle, ile sama zarobi? I tak od X lat?
|
Nie zbiles argumentu bo szprotsno pisal o tym, ze nie warto sie podniecac Gajosem jako, ze nie wiadomo co zniego bedzie. Z lewandowskiego tez nie bylo wiadomo co bedzie. Nie poruszalismy kwesti dlaczego wybral jak wybral.
A jak sie ma druga czesc do tematu, czy Jaga sie samofinasuje, czy ktokolwiek w tej lidze sie samofinansuje.
Od poczatku moim zalozeniem był przekaz:
JAGA ZROBILA DOBRE PRZEMYSLANE TRANSFERY ZA ROZSADNE PIENIADZE. STOP. ZAKONTRAKTOWANI PILKARZE WZMOCNILI BY WISLE. STOP. NASZA POLITYKA TRANSFEROWA JEST tfu jaka polityka, to dzialania dorażne.
Wina za ten stan obarzam przede wszystkim wlasciciela, wydal krocie ale czy z sensem? Bednarza natomiast to slup. Kazali powiedziec powiedzial, kazali zrobic zrobil.