Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58593
Stary 27.07.2012, 14:31
Nie chce nic mówić ale takie Zagłębie Lubin, Jagiellonia Białystok czy Ruch Chorzów po ruchach transferowych w ostatnich miesiącach kadrowo wyglądają nie gorzej od nas. O puchary może być trudniej niż w zeszłym sezonie.

Co do tego czy Wisła ma pieniądze czy nie. Obserwując ruchy kadrowe w zimowym i obecnym oknie transferowym to ewidentnie ich nie ma (nie ważne czy nie ma ich fizycznie czy Cupiał nie pozwala na wydatki). Jeśli dysponowalibyśmy jakąkolwiek przyzwoitą sumą to nie pozyskalibyśmy Sikorskiego (!) i nie mielibyśmy problemów z podpisaniem Dudu Paraiby. Bednarz ma w tym momencie bardzo mizerne możliwości transferowe więc obwinianie go o całe zło we Wiśle nie ma sensu. Nie twierdze przy tym, że to odpowiedni dyrektor sportowy dla klubu z ambicjami, bo tak nie jest. Niestety my takim klubem chyba przestaliśmy być.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując