|
Pazdan jako uzupełnienie? Strzelam, że dostał kontrakt na poziomie 100K € rocznie. On miałby być uzupełnieniem? Co wtedy z Urygą, który dobrze się prezentował wiosną? W nagrodę wrócić go do ME? Czy ma być uzupełnieniem uzupełnienia?
Jaki jest Burliga? W jego kwestii przychylam się do zdania Andrzeja Iwana (był gdzieś z nim wywiad ostatnio), że to materiał na dobrego piłkarza i już Probierza w tym głowa, żeby wydobyć z niego wszystko, co najlepsze.
Zgadzam się, że musimy mieć jeszcze lewego obrońcę, ale żeby rwać szaty, że nie mamy Pazdana, czy Gajosa? Bądźcie poważni.
|