szprotson napisał(a):

co rozumiesz przez "za grosze"
Znasz kwoty (jak tak to podaj) czy wymyśliłeś to ?
|
Ja się wtrącę w kwestii kosztów transferowych;
Pazdan - 0, Modelski ponoć 200tys pln, Gajos - pewnie max ze 100tys., Gruzin -

? Plus kontrakty - nie wiadomo jakie. W wydawałoby się niebogatym Białym mogą tyle wydać,a wielka Wisła nie może...
A każdy z tych graczy może oprócz Gajosa byłby blisko 11 albo wręcz w niej (P,M,D).