|
Wiem, ze to nie forum Jagi ale to co Jaga zrobila w tym okienku to szacunek(Jak na nasza lige i jak na ich mozliwosci finansowe).
Gajos, Pazdan, Modelski, i teraz Dwagaszwili ktory bedzie oplacany przez JW za zysk z ewentualnego transferu.
Dodajmy do tego, że już maja Kupisza, Makuszewskiego, mlody sklad i za grosze...
W tej mizerii jaka panuje w lidze wyrastaja na silnego konkurenta dla czołówki.
Brawo! i uczmy sie od nich jak kolwiek dziwnie to brzmi.
|