Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58579
Stary 27.07.2012, 12:58
Wiem, ze to nie forum Jagi ale to co Jaga zrobila w tym okienku to szacunek(Jak na nasza lige i jak na ich mozliwosci finansowe).

Gajos, Pazdan, Modelski, i teraz Dwagaszwili ktory bedzie oplacany przez JW za zysk z ewentualnego transferu.

Dodajmy do tego, że już maja Kupisza, Makuszewskiego, mlody sklad i za grosze...

W tej mizerii jaka panuje w lidze wyrastaja na silnego konkurenta dla czołówki.

Brawo! i uczmy sie od nich jak kolwiek dziwnie to brzmi.
Odpowiedz cytując