Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58574
Stary 27.07.2012, 10:39
wolfy napisał(a):Wyświetl post


Wybacz, ale tu akurat pojechałeś. Bednarz jest łysy i jest legionistą.

Szczerze mówiąc bawią mnie te napinki w temacie o którym można powiedzieć wszystko ale przede wszystkim to że nie istnieje - tzn. polityka transferowa.
Jeszcze bardziej bawią mnie napinki w temacie Bednarz to łysy ch., Valcx to geniusz z Holandii a Cupiał to nasz dobroczyńca

w kwestii formalnej i na zakończenie równie dobrze o Bednarzu można napisać, że jest Akaesistą (wychowanek AKSu Chorzów), chorzowską niebieską mendą (wszak grał w Ruchu), jeb... papugą (prawnikiem też jest), pieprzonym kanal plusowcem (udzielał się tam a jakże, a poza tym grał w drużynie piłkarskiej C+ można sprawdzić na 90min.pl)
Żenujące są te łatki klejone wszystkim naokoło...
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując