Wyświetl pojedynczy post
Junior_Battle
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#283
Stary 27.07.2012, 10:21
nie ma szans, zeby Legia odpadla, ogladalem wyczyny Riedu z jakimiś leszczami z Białorusi, trener + pilkarze tego zespolu, po koncowym gwizdku (przy wyniku 0:0 NA STADIONIE W AUSTRII) cieszyli się jakby wygrali ligę mistrzów.

Legia ich rozniesie w pył.

Slask jak zwykle psim swędem awansuje, Ruch pozytywnie zaskoczy, Lech odpadnie
Odpowiedz cytując