nie ma szans, zeby Legia odpadla, ogladalem wyczyny Riedu z jakimiś leszczami z Białorusi, trener + pilkarze tego zespolu, po koncowym gwizdku (przy wyniku 0:0 NA STADIONIE W AUSTRII) cieszyli się jakby wygrali ligę mistrzów.
Legia ich rozniesie w pył.
Slask jak zwykle psim swędem awansuje, Ruch pozytywnie zaskoczy, Lech odpadnie
