Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#279
Stary 27.07.2012, 00:36
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Lenczyk to moze jest dobry zeby w buraczanej Ekstraklasie gdzie kopie sie po glowach postawic autobus ,w Europie graja juz "troche " inny futbol,i to od paru ładnych lat.
Puki co to oni ledwo przeszli klubik na poziomie Piasta,tu klopot jest w tym,ze im sie obrona rozleciala,a cala ich taktyka z Lenczkiem to wycofanie sie na wlasna polowe i kontra.Tylko, ze teraz nie ma kto bronic zostal tylko solidny bramkarz.W dodatku poklocil sie z Diazem i wystawia w ataku goscia,ktory mialby problem z gra w Cracovii.Ten Mistrz Szwecji to tez silowy zespol podobnie jak Slask, ale jezeli Lenczyk nie zmieni skladu, to sp te puchary.W lidze Slask lepiej wypadal kiedy oddawal inicjatywe i kontrowal szybkimi atakami,wygrywali z Wisla czy Lechem, a meczyli sie z najslabszymi w lidze zupelnie jak wczoraj z tymi Czarnogorcami, kto widzial mecze Slaska nie powinien byc zaskoczony tym co sie dzialo.
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 27.07.2012 o godz. 00:56.
Odpowiedz cytując