Wyświetl pojedynczy post
mkp13
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 27.07.2012, 00:21
Marcelo97 napisał(a):Wyświetl post
YB Berno wygrało w karnych. W regulaminowym czasie przegrali 1:0. Więc zero pkt ? Czy może 0,250 za zwycięstwo w karnych ?
Za ten mecz 0. Mimo to przeszli dalej i mają szanse dalej zbierać punkty, więc to duże pocieszenie nie jest;/