Marcelo97 napisał(a):

|
YB Berno wygrało w karnych. W regulaminowym czasie przegrali 1:0. Więc zero pkt ? Czy może 0,250 za zwycięstwo w karnych ?
|
Za ten mecz 0. Mimo to przeszli dalej i mają szanse dalej zbierać punkty, więc to duże pocieszenie nie jest;/