Podsumowanie meczow rewanzowych 2 rundy:

Czerwony: Niekorzystny
Zolty: Korzystny
Zielony: bardzo korzystny
druzyny podkreslone: druzyny ktore awansuja dalej
druzyny pogrubione : druzyny ktore reprezentuja dane panstwo
Plusy:
-Wszystkie nasze druzyny przechodza do 3rundy(dawno nie zaczelismy tak dobrze)
-Wazny awans Slaska (gwarantowane 4 mecze)
-Mistrz austrii wygrywa ale mimo wszystko przegrywa z mistrzem Luksemburgu i zegna sie z pucharami!
-druzyna z Danii, Israelu chorwacji, i dwie z Bialorsi odpadaja.
Edit: maly blad w meczu Kuopion Palloseura 0-1 Maccabi Natanja. (oczywscie Israelczycy wygrali ale to oni odpadaja)