Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 26.07.2012, 22:46
Dania przy odrobinie szczęścia zakończy sezon z 0pkt na boisku w ogóle.
mam taką teorię - wychodzi na to, że póki się zaczyna we wczesnych rundach i jest się dalej w rankingu, to trzeba próbować naprawdę nazbierać jak najwięcej punktów, gra się więcej meczy i jest więcej szans na wygrywanie ze słabszymi, bo później jak jest się wyżej w rankingu - jest więcej drużyn i się później zaczyna gre to i ciężej wygrać bo nie gra się z ogórami i jak już cos się ugra to dzieli się te punkty przez większą liczbę..

widać to doskonale na przykładzie Danii, która była na wysokim miejscu w rankingu, ma 5 drużyn w pucharach, dwie w LM, z czego jedna w fazie grupowej, ale w tym wypadku i Nordsjaelland ma małą szansę na zdobycie punktów i Kopenhaga ma małą szansę na awans do LM, a w LE już jednej drużyny nie ma, dwie też nie są pewniakami do awansu..