Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#275
Stary 26.07.2012, 22:22
Byłaby realna szanse na powtórzenie osiągnięcia z poprzedniego sezonu czyli 2 drużyny w grupie LE - Slask przechodząc Helsingborg, a Lech ze względu na rozstawienie ale qrwa z czym do ludzi: jedni z Gikiewiczem,a drudzy ze Ślusarskim - parodia
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując