Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#270
Stary 26.07.2012, 21:30
No w sumie... trudno z toba polemizowac w tym wzgledzie. Personalnie Slask to i rok temu wygladal gorzej od "wielkiej trojki". Ale... uznajmy ze nie chcialbym widziec Lenczyka jako trenera Wisly

P.S
Mimo skromnej wygranej podobala mi sie gra Lecha. Widac pomysl i... prace. Jak dojdzie do nich solidny napastnik to... moga byc mocni w lidze. Bardzo mocni...
Odpowiedz cytując