Grzana napisał(a):

Dzisiejsze wyniki:
Zwycięstwo Ruchu: + 1 pkt
Zwycięstwo Legiii: + 1 pkt
Zwycięstwo Lecha: + 1 pkt
Bilans czwartkowy: 3/4=0,750 pkt.
Bilans tego tygodnia: 0,750 pkt(+ 0 pkt za KOMPROMITACJE Śląska)
Łączne ilość punktów zdobytych w tej rundzie: 0,750pkt+ 0,750 pkt= 1,5 pkt
Ogólnie nie jest źle ( albo ja będąc pesymistą spodziewałem się gorszych wyników), unikneliśmy wpadek pokroju odpadniecia Jagielloni w zeszłym sezonie choć koło kompromitacji Śląska cięzko przejść obojętnie. Osobiście nadal uważam że jedna drużyna w fazie grupowej LE bedzie bardzo dobrym wynikiem. Tako rzecze wróżbita Maciej.
|
Niewiem czemu uważasz za kompromitacje wynik, ktory i tak dawal wygraną? Zagrali słabo, ale to raczej wynik tego że po pierwszym meczu pilkarze myśleli że nie bedą musieli się za bardzo sprężyć.
Podsumowując w dwumeczu Śląsk i tak był lepszy.
Levadia....TO była kompromitacja, bo nie było awansu.
ps. Z taką grą o LM mogą tylko pomarzyć. pozostaje mieć nadzieję że na nastepne mecze kogoś albo kupią albo zaczną grać lepiej.