Orientuję się jedynie kto roznieca ciągle te same dyskusje o Ilievie, derbach, łysym legioniście, jeszcze raz derbach (przypadek ? )
Gdyby wyjąć z tego tematu dyskusje a właściwie kłótnie pod tytułem Valckx vs Bednarz oraz dyskusję, a właściwie prowokacje zaproponowane przez tchersia to tej treści na forum pozostałoby bardzo nie wiele.
thechris: niech będzie Twoim zdaniem nawet i 600 lepszych skrzydłowych od Ilieva na naszych krajowych boiskach razem wziętych...
Zapytam poważnie, nie nudzi Ci się już pisanie tego samego co kilka dni ? Ileiv sraki siaki czy owaki, Melikson gra jeden dobry mecz na 20, sąsiadka w derbach lepsza,
i w ten i nazad ciągle te same posty i dyskusja toczy się wokół tego samego co było pisane kilka stron wcześniej.