Do thechris,
Chusteczkę którą mi proponujesz, zachowaj, przyda cie się do wysmarkania własnego noska, tylko mi się tu nie porycz że zostałeś(aś) kolejny raz ośmieszony(a). Napisałeś(aś), cytuję:
thechris napisał(a): 
|
Nauczyciel pływania z Luksemburga przeprowadził taką akcję ładując Austriakom gola na 2:2 jakiej Iliev przez cały sezon nie zrobił. I już raczej nigdy nie zrobi...
|
Więc dałem przykład bramki strzelonej przez Iliewa z akcją ładniejszą. Czyli pierwszy raz trafiłeś (lub trafiłaś, bo któż to wie kto tak trolluje w netcie ..) kulą w płot.
Po czym napisałeś (załóżmy że -eś, a nie -aś), że ma być z rundy kw. do LM,.
thechris napisał(a): 
|
W niczym? No oprócz tego, że mecz z FC cośtam to był jakiś gówniany sparing... a nie el. LM.
|
..więc dałem przykład bramki strzelonej przez Iliewa w kw. do LM, tej którą strzelił dla Wisły. Czyli drugi raz trafiasz kulą w płot.
Następnie piszesz kolejne:
thechris napisał(a): 
O tym że ktoś inny strzelił 2 bramki
thechris napisał(a): 
|
..Udowodniłeś, że Iliev jest prawie tak dobry jak nauczyciel WF-u z Luksemburga... Pewnie Joachim nie strzelił Salzburgowi tylko tej jednej bramki... Strzelił Austriakom równie piękną w pierwszym meczu
|
Super , tylko że Iliew strzelał bramki w europejskich pucharach tak dla Wisły jak i dla Partizana Belgrad (dla nich strzelił 6), jest też byłym królem strzelców ligi serbskiej, a dodatkowo do samej LM zakwalifikował się już dwukrotnie z serbska drużyną. Więc całe te Twoje demagogiczne porównania to żałosna i zupełnie nieudana prowokacja, tak jak i zresztą cała Twoja obecność na forum Wisły Kraków.
A teraz therchis, możesz sobie tą chusteczką wytrzeć nosek .
________
A jak Grantar, to jak zwykle groteskowa obrona Bednarza, hmm...to już chyba musi być miłość, bo ona właśnie bywa ślepa..
- Bednarz jest moim zdaniem nieudacznikiem, ale jako dyr. sportowy, więc pisanie o jego wykształceniu czy karierze piłkarskiej jest demagogiczne. Liczą się w pierwszym jego podejściu do Wisły koszmarne w swojej przytłaczającej większości transfery, brak budowy sieci skautingu, czy brak wzmocnień przygotowanych na czas.. za co notabene został wykopany z Wisły przez Cupiała w kontekście Levadii , który to właściciel, widać lubi wracać do tych co ich wcześniej wyrzuca, widać tak ma, vide Smuda czy Kasperczak. W kolejnym podejściu do Wisły mamy rozbijanie drużyny, dzielenie piłkarzy na lepszych i gorszych, generalnie przegrał wszystko wiosną co miał przegrać, w dodatku co innego zapowiadał w kontekście transferów, a co innego realizuje, sam mówił że jest wystarczająca kasa na transfery, tymczasem , mamy powrót o który zabiegał już Basałaj Głowackiego, wypożyczenie Quioto, oraz rezerwowego z Polonii, więc de facto żadnych szczególnych wydatków na transfery nie ma, mówił też że ubytki piłkarzy z pierwszej jedenastki będą uzupełnione, odszedł Małecki będąc wypożyczony i ..nic. Słowa i czyny u J.B. się rozmijają tak dalece, że jego obrona na każdym kroku ma w istocie wymiar groteskowy.
_______
Pytanie ..
jova napisał(a): 
|
Masz jakiekolwiek problemy z oceną kto został obarczony winą za sytuację klubu? Podpowiadam: ci, którzy już tu nie pracują.
|
I odpowiedź ..
TRNKRN napisał(a): 
|
Jeśli ktoś uważa, że Valckx i Maaskant działali bez przyzwolenia Rady Nadzorczej i Zarządu - jest błaznem. Kto sprawuje nadzór nad finansami - Rada Nadzorcza i Zarząd - więc te dwa ciała są odpowiedzialne za kryzys z finansami (jeżeli w ogóle takowy jest - może po prostu Nadprezesowi znudziło się dokładać do biznesu po porażce w el. LM).
|
TRNKRN napisał(a): 
Czyli odpowiedzialność za budżet ponoszą zarząd i właściciel, koniec i kropka.
Oddzielną sprawą jest wizja rozwoju i poziom profesjonalizmu..u J.B. jest tak, że w istocie jako dyr. sp. już pokazał na co go stać, stąd spokojnie wypada poczekać na kolejnego. Ufam takiego do którego większe zaufanie mieć będzie i właściciel i pozwoli mu nie tylko nie wydawać, ale wprost przeciwnie, wręcz zainwestować, Wisła więc potrzebuje nie tylko dyr. sportowego z wizją, profesjonalisty, ale i takiego co będzie miał siłę przebicia, żadna z wymienionych cech u aktualnego dyr. sp. niestety nie występuje.
Ostatnio edytowane przez milosz : 27.07.2012 o godz. 05:18.
|