Lukasz napisał(a):

|
Już Ci mówię co daje takie podstawy. Nie ma pewności że Bednarz, wypowiadając się jako v-ce Prezes, dobrze znał sytuację w klubie.
|
To kto dobrze znał?
Lukasz napisał(a):

|
To on, w wybrany i wygodny dla siebie sposób przedstawił nam i mediom kryzys i sytuację w Wiśle, tak jak ją subiektywnie widzi (czyli jest źle i fatalnie).
|
Niby czemu to było "wygodne" dla niego? Co miał zrobić? Brać odpowiedzialność na siebie? Kłamać, że problemów finansowych nie ma? Że budżet nie będzie obcięty? Że będą poważne wzmocnienia?
Lukasz napisał(a):

|
Na konferencji wyraźnie zarysował nowe nakreślone przez siebie podziały, skrytykował zawodników, politykę transferowo-kadrową klubu oraz opowiedział nam o ogromnej dziurze w budżecie. Niestety nie miał na tyle odwagi, twardych dowodów lub wiedzy aby powiedzieć kto jest personalnie odpowiedzialny za obecna sytuację. Z naciskiem na słowo 'wiedzy'.
|
Albo nie chciał wskazywać winnych wśród ludzi, którzy nie są jego podwładnymi, których nie on rozlicza, zatrudnia i zwalnia. Masz jakiekolwiek problemy z oceną kto został obarczony winą za sytuację klubu? Podpowiadam: ci, którzy już tu nie pracują.