Wyświetl pojedynczy post
labtec
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25966
Stary 26.07.2012, 19:15
Trzy rozmowy z konsulatem Play`a i trzy różne odpowiedzi na pytanie:


Który tryb sieci ustawić, by najlepiej się korzystało z telefonu ?
Najlepszy zasięg, brak szumów i urywania połączeń.

1) TRYB PODWÓJNY ?
2) UMTS ?
3) GSM ?



Telefon Nokia C5, ale to raczej bez znaczenia

Odpowiedz cytując