wislak_92 napisał(a):

|
Istnieje jeszcze jakakolwiek szansa na dostanie sie w krk na studia dzienne? Jesli tak to gdzie ?
|
Chłopie, jak masz iść na jakiekolwiek studia w Krakowie żeby tylko mieć papier to serio: odpuść sobie. Więcej zarobisz bez studiowania od tych, którzy pójdą na bezsensowne studia....
... chyba że chodzi o legitymację
