My tu gadu gadu a białorusyzacja Polski staje sie faktem. Właśnie Senat przyjął nowelizacje dotyczaca zgromadzeń. Miała być 2 Irlandia a jest 2 Białoruś. Ryży i jego banda boi sie zgromadzeń do tego stopnia , że po podwyżkach pensji dla pałkarzy zaczyna ograniczać demokratyczne prawo do zgromadzeń.
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/senat...wiadomosc.html