|
Brakuję tylko aby tcheris do dyskusji wkleił jeszcze zdjęcie Bednarza w koszulce Legii, którego chyba już dawno nam nie przedstawiał oraz przypomniał nam o derbach Krakowa w których cravovia grała zajebistą piłkę.
Czy widzicie jakiś sens toczenia dyskusji z użytkownikiem, który do niej nic nie wprowadza, a piszę tu bo ma bardzo nudne życie.
Co do Dudu to nie jest na pewno tak, że proponowaliśmy mu czapkę gruszek bo on w Widzewie zarabiał już solidnie, a przypuszczam, że raczej mniej mu nie proponowaliśmy.
|