thechris, po pierwsze nie spoufalaj się, to raz.
Po drugie twoja paranoiczna niechęć do wszystkich piłkarzy Wisły jest powszechnie znana na forum.
Po trzecie napisałeś bzdurę i ją jedynie wskazuje. Uroda bramki Iliewa jest większa i to bezsporne (w kw. do LM dla Wisły też już bramkę strzelił), a Twoje umiejętności piłkarskie są pewnikiem takie same jak poziom merytoryczny Twoich postów, czyli oscylują w okolicach zera, nazbyt często będąc poniżej jego.
______
Chcesz bramki Iliewa w kw do LM !?
thechris napisał(a):

|
No oprócz tego, że mecz z FC cośtam to był jakiś gówniany sparing... a nie el. LM.
|
To raz jeszcze, ją przypomnę, bramka Iliewa w meczu kwalifikacyjnym do LM, .. 2 RUNDA KW. do LM - Mecz Wisła Kraków – Skonto Ryga wynik 2-0, a druga bramka to 63 min.meczu i strzelec Ivica Iliew http://www.youtube.com/watch?v=w4VAvwbJ3pc&feature=related, (w skrócie minuta 3), czyli jednak trafiłeś kulą w płot
.
______
-Moja rada zamiast ciągle pisać wyłącznie źle o piłkarzach Wisły spróbuj choć raz wybrać się na jej mecz , a nie ciągle jedynie udawać jej kibica.