Wyświetl pojedynczy post
Wertian
Senior Member
 
Od: 02.2007
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1179
Stary 26.07.2012, 13:07
Sialalalala napisał(a):Wyświetl post
z Jana Pawła też zrobić alejkę spacerową i otoczyć wystawą zdjęć naszego Papieża !! wszędzie drogi rowerowe 4pasmowe najlepiej a strefę płatnego parkowania rozciągnąć aż do huty!! posadzić drzewa i sprowadzić dzikie zwierzęta !! i tych koniecznie tych zielonych z rospudy czy jak to się zwało !!
Pewnie, najlepiej wszystko wyasfaltować a co się ostanie zalać betonem!
"Not to touch the earth not to see the sun"
Odpowiedz cytując