Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58539
Stary 26.07.2012, 12:41
Wolę gościa z fizycznej ligi skandynawskiej niż Bułgara W BG całkiem inaczej się gra, piłka chodzi więcej po ziemi, ofensywni zawodnicy starają się rozegrać i tym sposobem oszukać obronę. U nas więcej jest bicia z łokci i przepychanek o górne piłki.
Ostatnio edytowane przez tofik : 26.07.2012 o godz. 12:46.
..
Odpowiedz cytując