Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58537
Stary 26.07.2012, 11:59
Gucio25 napisał(a):Wyświetl post
nie mogę zrozumieć zachowania Dudu, dla mnie jeśli poszedł do tego meksyku do II ligi to piłkarz skończony.
nawet jeśli by mu Bednarz oferował te 1800 brutto jak to napisaliście (a na pewno była to większa kwota), to jakbym wiedział że jestem dobry i wiedział jaka sytuacja jest w Wiśle (zero lewych obrońców) to bym poszedł i tyle, a nie pałętał się po II ligach meksykańskich, dajcie spokój, gdzie tu jakakolwiek ambicja? ok, kontuzje itp., ale tą startówkę na pewno miał taką, że biedować by nie biedował.

Dlatego zastawia mnie ten cały Sikorski czy jego umiejętności dorównują jego ambicjom

Z jednej strony nie lubię Kudłatego z drugiej dobrze, że zawczasu porządkujemy kasę klubową.
Odpowiedz cytując