Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18419
Stary 26.07.2012, 11:38
PKB 2012:


Bezrobocie:


Deficyt budżetowy:


Dług publiczny:


No i jeszcze: Smoleńsk ....a!, - ale mi się nie chce szukać grafiki.

Jak to nie jest CUD, że mamy takie wyniki po 3 latach kryzysu na świecie, to ja już nie wiem co nazywacie cudem. Chyba tylko chodzenie po wodzie ...

Pozdrawiam
Ostatnio edytowane przez Szpen : 26.07.2012 o godz. 11:42.