PKB 2012:
Bezrobocie:
Deficyt budżetowy:
Dług publiczny:
No i jeszcze: Smoleńsk ....a!, - ale mi się nie chce szukać grafiki.
Jak to nie jest CUD, że mamy takie wyniki po 3 latach kryzysu na świecie, to ja już nie wiem co nazywacie cudem. Chyba tylko chodzenie po wodzie ...
Pozdrawiam