MichaelMyers napisał(a):

Mysle, ze Sikorski taki konktrakt dostal.
Watpie w tego Bulgara, dopiero co nie bylo kasy na Dudu, a teraz zakontraktuja reprezentanta Bulgarii?Chociaz gdzies czytalem , ze ten Widanow z Lubina, dostaje w Zaglebiu wiecej niz mial w CSKA a to topowy klub w Bulgarii, wiec napewno placa tam mniej niz w Polsce.W kazdym razie jak beda chcieli go Ukraincy, to w Wisle nigdy nie wystapi.
mr_kwolf pewny jestes, ze Stan dostal wiecej ? Bednarz tez mial kase na dzien dobry wydal banke euro na Jirsaka i kontrakt Niedzielana.Nastepnie zalatwil jedne z najwyzszych kontraktow w lidze Lobodzinskiemu i Gargule, zaden z nich nie okazal sie wyrozniajacym pilkarzem w Wisle nawet przez chwile.
|
Buras dostał od razu kontrakt w wysokości pięć tysięcy złotych miesięcznie i to bez względu na to, czy będzie grał w ME, czy w pierwszej drużynie. Więc sobie darujcie te teksty o niskich zarobkach, bo jest to właśnie słuszna droga. Piłkarze w naszej lidze zarabiają stanowczo za dużo - zwłaszcza w Wiśle z sezonu 2011/2012 i to wiadomo, co spowodowało.
Tak poza tym, czy ten cały Dudu jest wart takiego płaczu na forum? To nie jest piłkarz, który by pomógł Wiśle. Jeśli Bednarz proponował mu więcej niż 100 tys. euro rocznie, to zrobił wg mnie źle. Koniec z przepłaconymi zawodnikami.