jova napisał(a):

|
Aha, czyli Bednarz mówiąc, podczas pamiętnej konferencji, o problemach finansowych, doprowadził do tych problemów finansowych? Można się spierać jak wypowiedzi Bednarza wpłynęły na zespół, ale nie wiem co daje podstawy by podważyć fakt, że już przed nimi sytuacja była bardzo zła.
|
Już Ci mówię co daje takie podstawy. Nie ma pewności że Bednarz, wypowiadając się jako v-ce Prezes, dobrze znał sytuację w klubie. To on, w wybrany i wygodny dla siebie sposób przedstawił nam i mediom kryzys i sytuację w Wiśle, tak jak ją subiektywnie widzi (czyli jest źle i fatalnie). Na konferencji wyraźnie zarysował nowe nakreślone przez siebie podziały, skrytykował zawodników, politykę transferowo-kadrową klubu oraz opowiedział nam o ogromnej dziurze w budżecie. Niestety nie miał na tyle odwagi, twardych dowodów lub wiedzy aby powiedzieć kto jest personalnie odpowiedzialny za obecna sytuację. Z naciskiem na słowo 'wiedzy'.
Czy doprowadził do problemów? Nie. Natomiast swoimi niefortunnymi wypowiedziami pogłębił kryzys, zamiast go załagodzić. A to odbiło się negatywnie na wynikach sportowych i finansach.