|
Po Azerach w kolejnosci byl beznadziejny wystep ze Spartą Praga(2 porażki) którą to Spartę gładko w obydwu meczach pokonała Zilina. Dobrze nasze zespoły zaczynaja grać dopiero późną jesienią. Najgorzej natomiast prezentują sięod razu po tzw. obozach przygotowawczych czyli drugich wczasach z elementami kopania piłki w przerwach od opalania, picia czy grania na playstation.
Jak najwięcej grania o stawkę, jak najmniej bezczynności w postaci przerw i obozów.
Ostatnio edytowane przez tofik : 26.07.2012 o godz. 11:38.
. .
|