Elendil napisał(a):

|
właśnie, co sądzicie o tym projekcie mogilskiej? Znajomi rowerzyści podpisują petycję, a ja, jak kierowca czterech kołek, zastanawiam się jak bardzo zmiana na dwa pasy z czterech wpłynie na korki w tym miejscu.
|
Pytanie o jakim odcinku Mogilskiej mówimy ? Od ronda Mogilskiego do mniej więcej komendy Policji ? Jakby zrobili tak jak na Królewskiej, tzn. 1 pas dla aut oraz że auta mogą też jeździć po torach tramwajowych, to może by to jakoś wyglądało. Pytanie skąd miasto weźmie kasę na tak duży projekt ?