Wyświetl pojedynczy post
Skipper
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: South Bronx

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1176
Stary 26.07.2012, 10:26
Elendil napisał(a):Wyświetl post
właśnie, co sądzicie o tym projekcie mogilskiej? Znajomi rowerzyści podpisują petycję, a ja, jak kierowca czterech kołek, zastanawiam się jak bardzo zmiana na dwa pasy z czterech wpłynie na korki w tym miejscu.
Pytanie o jakim odcinku Mogilskiej mówimy ? Od ronda Mogilskiego do mniej więcej komendy Policji ? Jakby zrobili tak jak na Królewskiej, tzn. 1 pas dla aut oraz że auta mogą też jeździć po torach tramwajowych, to może by to jakoś wyglądało. Pytanie skąd miasto weźmie kasę na tak duży projekt ?
everybody on earth wanna rap
Odpowiedz cytując