Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58529
Stary 26.07.2012, 10:09
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Bednarz nie ma kasy, bo sam sprokurował taki stan. Bez przesady, że nie można porównywać ich pracy... zresztą już tyle zostało napisane w tym temacie w ostatnim miesiącu, że nie ma sensu wracać do poprzednich tez. Teraz należy komentować na bieżąco jego poczynania.
Rozmawianie o bieżących działaniach zapominając o sytuacji klubu i czynnikach, które do niej doprowadziły jest jak dyskutowanie o wypowiedziach wyrwanych z kontekstu.
Odpowiedz cytując