MichaelMyers napisał(a):

mr_kwolf pewny jestes, ze Stan dostal wiecej ? Bednarz tez mial kase na dzien dobry wydal banke euro na Jirsaka i kontrakt Niedzielana.Nastepnie zalatwil jedne z najwyzszych kontraktow w lidze Lobodzinskiemu i Gargule, zaden z nich nie okazal sie wyrozniajacym pilkarzem w Wisle nawet przez chwile.
|
Bardziej mi chodziło o obecną sytuacje, a nie to co było pare lat temu
@bonawentura - niby w jaki sposób sobie to sprokurował?