Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58528
Stary 26.07.2012, 10:00
MichaelMyers napisał(a):Wyświetl post

mr_kwolf pewny jestes, ze Stan dostal wiecej ? Bednarz tez mial kase na dzien dobry wydal banke euro na Jirsaka i kontrakt Niedzielana.Nastepnie zalatwil jedne z najwyzszych kontraktow w lidze Lobodzinskiemu i Gargule, zaden z nich nie okazal sie wyrozniajacym pilkarzem w Wisle nawet przez chwile.
Bardziej mi chodziło o obecną sytuacje, a nie to co było pare lat temu

@bonawentura - niby w jaki sposób sobie to sprokurował?
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując