mr_kwolf napisał(a):

Valckx miał na tyle kasy, że mógł wyciagnąć z Partizana podstawowego zawodnika i króla strzelców, a teraz przebijają nas drugoligowcy w Meksyku.
Według niektórych mimo wszystko można porównywać pracę obu dyrektorów.
|
Bednarz nie ma kasy, bo sam sprokurował taki stan. Bez przesady, że nie można porównywać ich pracy... zresztą już tyle zostało napisane w tym temacie w ostatnim miesiącu, że nie ma sensu wracać do poprzednich tez. Teraz należy komentować na bieżąco jego poczynania.