Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58527
Stary 26.07.2012, 09:51
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Valckx miał na tyle kasy, że mógł wyciagnąć z Partizana podstawowego zawodnika i króla strzelców, a teraz przebijają nas drugoligowcy w Meksyku.

Według niektórych mimo wszystko można porównywać pracę obu dyrektorów.

Bednarz nie ma kasy, bo sam sprokurował taki stan. Bez przesady, że nie można porównywać ich pracy... zresztą już tyle zostało napisane w tym temacie w ostatnim miesiącu, że nie ma sensu wracać do poprzednich tez. Teraz należy komentować na bieżąco jego poczynania.
Odpowiedz cytując