Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58526
Stary 26.07.2012, 09:48
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Ile Bednarz oferowal Dudu ze ten wolal drugoligowca? 1800 zl brutto?
Mysle, ze Sikorski taki konktrakt dostal.

Watpie w tego Bulgara, dopiero co nie bylo kasy na Dudu, a teraz zakontraktuja reprezentanta Bulgarii?Chociaz gdzies czytalem , ze ten Widanow z Lubina, dostaje w Zaglebiu wiecej niz mial w CSKA a to topowy klub w Bulgarii, wiec napewno placa tam mniej niz w Polsce.W kazdym razie jak beda chcieli go Ukraincy, to w Wisle nigdy nie wystapi.

mr_kwolf pewny jestes, ze Stan dostal wiecej ? Bednarz tez mial kase na dzien dobry wydal banke euro na Jirsaka i kontrakt Niedzielana.Nastepnie zalatwil jedne z najwyzszych kontraktow w lidze Lobodzinskiemu i Gargule, zaden z nich nie okazal sie wyrozniajacym pilkarzem w Wisle nawet przez chwile.
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 26.07.2012 o godz. 09:58.
Odpowiedz cytując