Maciuś napisał(a):

|
Ile Bednarz oferowal Dudu ze ten wolal drugoligowca? 1800 zl brutto?
|
Mysle, ze Sikorski taki konktrakt dostal.
Watpie w tego Bulgara, dopiero co nie bylo kasy na Dudu, a teraz zakontraktuja reprezentanta Bulgarii?Chociaz gdzies czytalem , ze ten Widanow z Lubina, dostaje w Zaglebiu wiecej niz mial w CSKA a to topowy klub w Bulgarii, wiec napewno placa tam mniej niz w Polsce.W kazdym razie jak beda chcieli go Ukraincy, to w Wisle nigdy nie wystapi.
mr_kwolf pewny jestes, ze Stan dostal wiecej ? Bednarz tez mial kase na dzien dobry wydal banke euro na Jirsaka i kontrakt Niedzielana.Nastepnie zalatwil jedne z najwyzszych kontraktow w lidze Lobodzinskiemu i Gargule, zaden z nich nie okazal sie wyrozniajacym pilkarzem w Wisle nawet przez chwile.